понеділок, 1 лютого 2016 р.

Інтелект України

 

За сприянням ХОІППО, Асоціації керівників інноваційних навчальних закладів Хмельницької області з 26 по 28 січня 2016 року делегація освітян Хмельниччини взяла участь у науково-практичному семінарі «Шляхи модернізації шкільної освіти  в науково – практичному проекті «Інтелект України», що проходив у місті Харкові.
Метою цього проекту є впровадження у національний освітній простір системи пошуку, навчання та виховання здібних та обдарованих дітей.
До складу делегації увійшли заступники директорів і вчителі шкіл Хмельницької області.
Члени науково-методичної ради проекту «Інтелект України» ознайомили учасників з теоретико-методологічними, методичними та організаційними засадами початкової освіти в зазначеному проекті, а педагоги Харківської гімназії № 169, які впроваджують даний проект з 2008 року, показали на практиці перевагу поліфункціонального уроку над традиційним.
Освітяни Хмельниччини переконались, що у проектних класах учні не отримують знання у готовому вигляді, а здобувають їх через практичну творчу діяльність, і повернулись із палким бажанням впроваджувати науково-педагогічний проект «Інтелект України» у практику ЗНЗ свого міста і області.
Учасники семінару висловлюють щиру подяку науковим співробітникам ХОІППО Орловській Надії Михайлівні і Гуменюк Вірі Василівні за організацію плідної і змістовної поїздки на семінар-практикум у місто Харків.


Немає коментарів:

Дописати коментар