четвер, 1 листопада 2018 р.

Управлінська діяльність керівників закладів загальної середньої освіти в умовах НУШ


 

 

 

 


24 жовтня 2018 року відбувся обласний семінар АКЗО «Управлінська діяльність керівників закладів загальної середньої освіти в умовах НУШ» на базі Чорнострівсьокого НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» директор закладу Островська О.С.
Семінар проведено на високому рівні у дружній та теплій атмосфері. До роботи семінару долучилися: Гуменюк В.В., завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, Орловська Н.М., старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, Дзісь М.С., голова Чорноострівської ОТГ, Мала Н.В., начальник відділу освіти ОТГ. Високий рівень та щира атмосфера панувала протягом усієї роботи. у вестибюлі відбулося знайомство з учнями закладу, локація 2 кабінети початкової ланки дала можливість зануритися у творчу лабораторію вчителів початкових класів  «НУШ на засадах Гуманної педагогіки».
З великою цікавістю присутні керівники закладів освіти вникали в лайфаки від учнів «QR – коди в управлінській діяльності». Тренінг «Як вивчити англійську мову за одну годину». З великим захопленням присутні взяли участь у майстер-класі «Створення Арт-зони у школі» та від інтерактивного заняття «Емоційний інтелект: must-have для лідера». Зачаровані учасники семінару екскурсією у музей Л.Глібова. підводячи підсумки роботи семінару. Присутні дякували за чудову організацію заходу та можливість збагатити свій професійний досвід.

Немає коментарів:

Дописати коментар