вівторок, 22 вересня 2015 р.

Про засідення президії АКІЗО

       Президія АКІЗО повідомляє Вам, що 10 вересня 2015 року в приміщенні Хмельницького ОІППО відбулося засідання президії Асоціації керівників інноваційних закладів освіти Хмельницької області, на якому було розглянуто питання
1.Про стан роботи щодо інформаційного забезпечення діяльності.
2.Про підсумки участі навчальних закладів в конкурсах,проектах    тощо.
3.Про встановлення партнерських стосунків з Асоціаціями освітян України.
4.Про фінансову діяльність.
      В засіданні взяли участь наукові працівники Хмельницького обласного інституту післядипломної     педагогічної освіти:  Гуменюк В.В., завідуюча кафедри менеджменту і освітніх технологій,  Орловська Н.М., методист   науково-методичного центру     виховної роботи, захисту прав дитини,  дисциплін    художньо-естетичного циклу та фізичного виховання,  Дрижал О.М. завідувач науково-методичного центру інформаційно-методичного забезпечення.
      Сподіваємося, що ви  всі вже успішно розпочали новий 2015-2016 навчальний рік, успішно справилися  з оформленням документів, що регламентують початок навчального року,  накреслили плани роботи і вже розпочали   втілювати їх у життя.   Сподіваємось, що   і робота в АКІЗО в цьому навчальному році  буде для вас,  як завжди, насиченою важливими подіями, цікавою та практично зорієнтованою.
       Нагадуємо Вам, що відповідно до плану роботи АКІЗО в цьому році Вас очікують цікаві поїздки, знайомство з інноваціями  в закладах освіти області та за її межами. На початку жовтня, у плані міжнародного співробітництва,  планується поїздка до Молдови (м.Бельц, місто-побратим м.Хмельницького).
          Поїздка до Молдови можлива лише за наявності закордонного паспорта.  Зареєструватись на поїздку до Молдови  потрібно до 05.10.2015  за тел.0964567635 або за електронною адресою mozheiko.vdoma@gmail.com
          Орієнтовно 12-13 листопада, з метою встановлення партнерських стосунків з Асоціаціями освітян України, відвідаємо навчальні заклади у Рівненській області.    І в грудні  нас чекає цікава зустріч у Хмельницькому технологічному багатопрофільному ліцеї імені  Артема Мазура.     
           На засіданні президії   також вирішено прийняти пропозицію завідувача центру інформаційно-методичного забезпечення ХОІППО Дрижала О.М. членам АКІЗО створити свою спільноту у мережі Facebook, що дасть можливість проводити   онлайн консультації, обмінюватись досвідом, спілкуватися з колегами.  Для цього необхідно зареєструватися в мережі. Дякуємо тим, хто вже зареєструвався в спільноті.
        На засіданні було проаналізовано фінансову діяльність АКІЗО.  Ті члени АКІЗО, які ще не встигли сплатити внески за 2015 рік, можуть передати їх через віце-президента АКІЗО Бейдерман Б.В., ліцей №17 м.Хмельницького.
Сума членських внесків за рік складає 200 гривень.Немає коментарів:

Дописати коментар