пʼятниця, 20 квітня 2018 р.

Соціальне партнерство як ефективний фактор забезпечення якості освітнього процесу в умовах автономії


18 квітня 2018 року на базі шкіл Старокостянтинівського району пройшов науково-практичний семінар Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області  «Соціальне партнерство як ефективний фактор забезпечення якості освітнього процесу в умовах автономії».
Учасників семінару гостинно зустрічала Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Соколовська Алла Степанівна).
Модернізація галузі освіти в умовах децентралізації обумовлює необхідність інноваційного пошуку та запровадження  сучасних форм та методів роботи. Заклади освіти Старокостянтинівського району продемонстрували, високий рівень готовності та успішної реалізації реформи освіти, яка залежить від консолідованих зусиль керівників, вчителів, батьків, державної влади, які з порозумінням працюють на благо дитини, на створення якісних умов освітнього процесу, -  такий лейтмотив  проведеного заходу.
У роботі семінару взяли участь Гуменюк В.В., завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, Гнатюк Л.Г., заступник голови Старокостянтинівської РДА, Чернега С.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА,   Бенеда Т.А.,  старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технології ХОІППО, Орловська Н.М., методист кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО.
 У своїх виступах шановні гості презентували особливості та перспективи розвитку освітнього простору Старокостянтинівського району, представлено досвід реалізації основних засад взаємодії та співпраці, соціального партнерства як ефективного фактору забезпечення якості освіти, як учасників,  які об’єднані спільними цілями та прагненнями, і є добровільними та зацікавленими однодумцями відповідальними за результат.
Гуменюк В.В., акцентувала увагу присутніх на важливості принципів соціально партнерства при моделюванні системи менеджменту персоналу. Привітала присутніх та побажала усім невпинного руху вперед, творчих ідей, продуктивної роботи Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області, яка функціонує у форматі ГО «АКЗО».
Ґрунтовно, фундаментально розкрито питання: «Соціальне партнерство як спосіб регулювання трудових відносин у закладі освіти», - Бенедою Т.І. Змістовним та яскравим був виступ директора школи Соколовської А.С.
Вразив учасників семінару патріотичний, креативний виступ учнів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із літературно-музичною композицією «Ми – українці!». Незабутнім для присутніх заходу стала театралізована екскурсія «Сучасність із минулим поєдналась» за участю вчителів та учнів Самчиківської ЗОШ І-ІІ ступенів на базі Державного історико-культурного заповідника музею-садиби с.Самчики.
Науково-практичний семінар подарував керівникам закладів освіти низку творчих ідей, позитив та переконання в тому, що спільними зусиллями ми виведемо освіту області на провідні позиції в Україні.Немає коментарів:

Дописати коментар